Online Terapi - Dünyanın Her Yerinden

Gelişen teknoloji ile birlikte yeni psikoterapi yöntemleri de hayatımıza girmeye başladı. Bu yöntemlerden biri de online terapi. Peki nedir online terapi? Kısaca açıklamak gerekirse internet üzerinden bir uzman ile görüntülü ya da sesli olarak gerçekleştirilen terapi şeklidir. Birçok ülkede de teknolojinin yeni getirisi olan skype gibi online terapi kullanılmaya başlanmıştır.

Danışanların, danışmanlık merkezine gelemedikleri durumlarda örneğin taşınma, ağır geçirilen bir hastalık, yeterli vakti bulamama gibi durumlarda etkili bir çözümdür. Bunun yanı sıra yaşadığı yerde bir uzmanın olmayışı da bu seçeneği mümkün kılmaktadır. Daha önce terapiye başlamış ancak bir şekilde devam edemeyen danışanlar da terapi sürecinin aksamaması adına online terapi seçeneği ile süreci devam ettirebilirler.

Online terapi danışan ile psikoloğun uygun gördüğü bir zaman aralığında gerçekleştirilir. Bu seans esnasında dikkat dağınıklığını önlemek amacıyla ses ve gürültüden uzak bir ortamda görüşme yapılması tavsiye edilir.

Online terapi hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için iletişim numaramızdan ya da iletişim formumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

Yurtdışında Yaşayan Türk vatandaşları

Avrupa’nın ve Dünyanın çeşitli bölgelerinde kalıcı olarak veya bir süreliğine yaşayan kişiler, yaşadıkları çevrede kendi kullandıkları dil ve kültürlerine göre destek almakta zorluk yaşamaktadırlar. Mesleki yeterlilik anlamında birçok psikolog olsa da, kültürel uyuşmazlıklar nedeniyle faydası kısıtlı seanslar yaşanabiliyor. Kişisel problemleraile sorunları, depresyon, panik atak, kaygı, stres, uyku, evlilik problemleri gibi birçok sorun meydana gelmektedir. Online psikolojik destek hizmeti veya Online Türk psikolog arayan kişiler whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçip bilgi ve randevu alabilirler. Görüşmeler zoom, whatsapp, skype gibi dijital platformlardan randevu sistemiyle yürütülmektedir.

Turkish Citizens Living Abroad

Those who live in the UK or will live in the UK for some time. In a place that can be professionally reviewed, life can enter a class that can be lived. Problems such as personal problems, family problems, depression, panic attacks, anxiety, stress, marriage may occur. Online support service or Online Turkish psychologists can contact via whatsapp. Interviews are carried out on digital platforms such as zoom, whatsapp, skype, with an appointment system.

Im Ausland lebende türkische Staatsbürger

Diejenigen, die in Deutschland leben oder für eine Weile in Deutschland leben werden. An einem Ort, der professionell überprüft werden kann, kann das Leben in eine Klasse eintreten, die gelebt werden kann. Probleme wie persönliche Probleme, familiäre Probleme, Depressionen, Panikattacken, Angst, Stress, Ehe können auftreten. Online-Support-Service oder Online-Türkische Psychologen können über WhatsApp Kontakt aufnehmen. Interviews werden auf digitalen Plattformen wie Zoom, Whatsapp, Skype, mit Terminsystem durchgeführt.

Citoyens Turcs vivant à l’étranger

Ceux qui vivent en France ou vont vivre en France pendant un certain temps. Dans un lieu qui peut être révisé professionnellement, la vie peut entrer dans une classe qui peut être vécue. Des problèmes tels que des problèmes personnels, des problèmes familiaux, la dépression, des attaques de panique, l’anxiété, le stress, le mariage peuvent survenir. Le service d’assistance en ligne ou les psychologues turcs en ligne peuvent contacter via WhatsApp. Les entretiens sont réalisés sur des plateformes numériques telles que zoom, whatsapp, skype, avec un système de rendez-vous.

Faydalı Olduğu Konular

Diğer Hizmetler

 • Kaygı Problemleri
 • Panik Atak
 • Aile ve Akraba İlişkileri
 • Sosyla Fobi
 • Stres Sorunları
 • Öfke Problemleri
 • İlişki Problemleri
 • Depresyon
 • Tükenmişlik
 • Evlilik Sorunları
 • Çocuklarla İlgili Sorunlar
 • Uyku Problemleri
 • Özgüven Sorunları
 • Fobiler

Diğer Hizmetler


Çalışma Saatleri
Haftanın Her Günü
09:30 | 21:30


Adres
Nispetiye Mh. Peker Sk.
No:15/3 – Beşiktaş | Etiler


Telefon
0212 284 97 20
0505 367 20 36


Whatsapp
0505 367 20 36