Uzman Psikolog Mahir Efe Falay

 

Hacettepe Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji bölümünden 2006 yılnda mezun olmuştur. İstanbul Ticaret Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji bölümünde yüksek lisans yapmıştır.

Mezuniyetinin ardından başlıcaları Aile Danışmanlığı, Cinsel Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Şema Terapi, Hipnoz ve Hipnoterapi ile Obezite ve Kilo Kontrolü olmak üzere çok sayıda eğitim almış ve yaklaşık 4 yıldır danışanlarla görüşmeye başlamıştır.

İ.B.B. Engelliler Müdürlüğünde 6.5 yıl çalıştıktan sonra Şubat 2014′te Sima Psikolojik Danışmanlık Merkezinin kuruculuğunu yapmış ve kendi yerinde danışanlarla görüşmeye devam etmektedir.

Bilişsel Davranışçı Terapi, Erteleme Hastalığı ve Sosyal Fobi, Cinsel İşlev Bozuklukları, Motivasyon Koçluğu, Şema Terapi, Obezite ve Yeme Bozuklukları, Psikolojik Danışmanlık, MS Danışmanlığı, Hipnoz ve Hipnoterapi çalışma alanları içerisindedir.

2020 yılında ICA Psikoloji Temelli Profesyonel Koçluk eğitimi (60 saat) almış olup aynı kurumdan Master eğitimi de almıştır (60 saat)

Hakkında daha fazla bilgi almak ve tavsiyeleri okumak için:
https://www.doktortakvimi.com/mahir-efe-falay/psikoloji-aile-terapisi/istanbul

ÇALIŞTIĞI ALANLAR

SOSYAL FOBİ
KAYGILAR ve MOTİVASYON PROBLEMLERİ
ÖFKE KONTROLÜ
ERTELEME HASTALIĞI
ANKSİYETE BOZUKLUKLARI
DEPRESYON
İLİŞKİ SORUNLARI
CİNSEL İŞLEV BOZUKLUKLARI
OBEZİTE VE YEME BOZUKLUKLARI